mock_0000_Layer 1

PET MEDİCAL LOGO DUNYA TÜRKEL MAKİNAPallet ECO Inspection TurkeyPet Preform Turkey Shipment

edfBaşlıksız-2

truck renk11IMG_20181030_134344_548IMG_20181101_160532_614IMG_20180829_160809_475IMG_20181015_150258_948

TG3

Winner

Türkel Group was established in 2015 to gather other family members under one roof. With the desire to act jointly by gathering other commercial business lines such as Textile, Machinery, Medical, Packaging, Transport, Wood Products and Mining under a single roof, with the desire to act jointly with Turkel Group, Our company, which channeled to Medical, Transport, Wood Products and Mining trade, has adopted the principle of always providing quality products to our valued customers with its representatives in many regions of the world. As of 2018, our products are exported to 29 countries.

As TÜRKEL GROUP;

Textile , Production of regenerated fiber and textile for the yarn, furniture and automotive sectors, home textile,

Packaging , In the field of packaging, we are manufacturing stretch films.

Medical , Production and export of packaged cotton products , disposable medical products and medical chemicals in the medical field with its family organization, Dünya Medical,

Cosmetics, Production and export of make-up pads, ear buds , cotton wool , plasters,

Plastic Raw Materials , In the field of plastics, PET Flake and PET Preform export, Regenerated Polyester Fiber production, CD-DVD Scrap export as well as import of various plastic scrap,

Plastic Products , Exporting high quality Home and Kitchen Products,

Services, Turkel Group is providing consolidation service in Turkey. We're collecting products in our warehouse and our company is handling all the necessary export and custom documents for customers in all around the world.

Inspection and Audit , Control and export preparation procedures before shipment with Türkel Inspection Services (TIS), the family company in the audit area,

Consumer Goods , In the field of Consumer Goods, we import Snow and Sports glasses, Innovative Snow Gloves and Motorcycle Accessories and exporting cotton towels ,prayer mats and disposable printed products.

Our companies, which have continued to offer quality products in a dedicated manner since 1980, will continue to serve our valued customers by expanding its product network in the following years.

---

Ticari hayatına 1980’li yıllarda Dünya Tekstil'in kurulmasıyla başlayan Türkel Şirketler Grubu, seneler içinde istikrarlı bir
şekilde büyüyerek, hem toplumsal hem de ekonomik kalkınmaya katkıda bulunmak misyonuyla ilerleyen ve farklı sektörlerde hizmet veren bir şirketler grubu haline gelmiştir.
Sadece ülke ekonomisi için çalışmakla kalmayan; sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, sağlık, kültür, sanat ve çevreye de büyük önem veren Türkel Group, aynı zamanda ihracat yapmayı sürdürdüğü 29 ülkeyle uluslararası ilişkilere de katkıda bulunmaktadır.

Farklı kıtalardan çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapan Türkel Group, dünyanın en ileri standartlarına uygun ürün gamları ve bunu kanıtlayan çok sayıda kalite güvence belgesiyle Türkiye için inovatif ve küresel bir kurum örneği oluşturmaktadır.

Firmamız 2014 yılı itibari ile , gelişen uluslararası pazar dinamiklerine kendini entegre ederek , elyaf üretimi ve ihracatının yanına;Plastik Hammaddeler, Medikal Ürünler, Ev Tekstili, İş Makinaları, Hac ve Umre Malzemeleri ,Plastik ve Ahşap Palet, Pet Su Preformları ve Plastik Ev ve Mutfak Gereçleri gibi farklı sektör ürünlerini 2019 yılı itibari ile 29 ülkeye başarılı bir şekilde ihrac ederek bugünkü ürün çeşitliliğine ulaşmıştır.
Hammaddeden satışa kadar bir bütünlük anlayışı içinde faaliyetlerini sürdüren Türkel Şirketler Grubu'nda bu zincirin planlanması, icrası, şirket içi ve şirketler arasında sürekli ve önemli ölçüde bilgi alışverişi ve yönetimi ile gerçekleştirilmektedir.

Kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamız, üretim tecrübesiyle, sektördeki yeniliklere uyumlu olarak kendini sürekli geliştirmektedir.
İstanbul , Ankara ve İzmir'de bulunan ofisleri ve depoları ile, tedarikçi ve iş ortaklarına kolay ulaşılır bir durumda olan şirketimiz, ihracatını her sene enaz %20 büyütme hedefi ile gayretli bir şekilde çalışmaktadir.
Türkel Group, küresel pazarda da önemli bir tedarikçi olmaktan, özellikle Türk sanayiinin imalat kalitesinin yükselmesi için çaba harcamaktan gururludur. Sektörler içerisinde yeni teknolojilerle daha kaliteliyi ve daha gelişmişi sunmaya, ilerleyen yıllarda daha çok ihracat gerçekleştirerek , iş ortaklarımıza finansal ve istihdam miktarı olarak daha çok fayda sağlamaya söz veriyoruz.

TÜRKEL GROUP olarak;

Tekstil alanında , aile kuruluşu olan Dünya Tekstil ile iplik ,mobilya ve otomotiv sektörü için rejenere elyaf üretimi ,Nonwoven Kumaş Üretimi , Tekstil Geri Dönüşümü, Open-End İplik Üretimi ve Ev Tekstili ihracatı,

Ambalaj alanında,farklı sektörler ve kullanım alanları için yüksek kaliteli PE Streç film üretimi,

Plastik Hammade alanında , aile kuruluşu olan Dünya PET ile Pet Flake ve PET Preform ihracatı , Rejenere Polyester Elyaf üretimi , CD-DVD Hurdası ihracatı ayrıca muhtelif plastik hurdalar ithalatı,

Plastik Ürünler alanında , Plastik Ev ve Mutfak Gereçleri ihracatı,

Medikal alanında , aile kuruluşu olan Dünya Medical ile Tek kullanımlık medikal ürünler ve medikal kimyasallar üretimi ve ihracatı , Pamuk Ürünleri üretimi ve ihracatı,

Kozmetik alalında, makyaj pedi , kulak çubuğu, yara bandı gibi ürünlerin üretimi,

Denetim alanında , aile kuruluşu olan Türkel Inspection Services(TIS) ile sevkiyat öncesi kontrol ve ihracata hazırlık işlemleri ,

Tüketici Ürünleri alanında , Kar ve Spor gözlükleri , İnovatif Kar Eldivenleri ve Motosiklet Aksesuarları ithal etmekteyiz.

1985 yılından bu yana özverili bir şekilde kaliteli ürünler sunmaya devam eden şirketlerimiz, bundan sonraki senelerde de ürün ağını genişleterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Türkel Group TG Markası Sahip Bilgileri : Dünya Tekstil Mak ve Taş San Tic Ltd Şti

Marka İlan Bülten No : 325

Marka İlan Bülten Tarihi : 27.05.2019

Marka Tescil Tarihi : 2019 51025

Koruma Tarihi : 22.05.2019

Copyright © Türkel Group TG ve Dünya Tekstil Mak ve Taş San Tic Ltd Şti 2019.Tüm hakları saklıdır.

Dünya Tekstil'in yazılı ön izni olmaksızın bu web sitesinde yer alan materyallerin ve yazılımların kopyalanması, paylaşılması, yeniden yayımlanması ve değiştirilmesi kesinlikle yasaktır.

TG3

TURKEL GROUP ONLINEIMG_20200912_195955IMG_20200913_001407_751IMG_20200913_001337_491sky3

DCIM100MEDIADJI_0058.JPG

DCIM100GOPRO

 

CT3chemical2 (1)OFFICE
3-480x360
stok21